ikona Najczęściej zadawane pytania1. Czym rożni się roleta MINI od MINI VEGAS ?

Roleta MINI ma żyłkę z boku, natomiast MINI VEGAS ma żyłkę z tyłu, za roletą, dzięki temu żyłka w MINI VEGAS jest niewidoczna, dodatkowo może być nieco szersza niż zwykła roleta MINI ponieważ oczka na żyłkę będąc za roletą nie zahaczają o klamkę.


2. Czym różni się roleta w kasecie od rolety MINI ?

Roleta w kasecie jest zabudowana z góry kasetą aluminiową bądź PCV, wyposażona jest w prowadnice aluminiowe bądź PCV. Roleta MINI natomiast jest niezabudowana, wyposażona jest w prowadnice żyłkowe.


3. Do czego służą prowadnice żyłkowe w rolecie MINI?

Zarówno w rolecie MINI jak i w kasecie prowadnice służą przytrzymywaniu rolety przy oknie w momencie jego uchylania.


4. Czy firma wykonuje pomiar i montaż?

Tak firma wykonuje pomiar z montażem firmowym. Istnieje możliwość także własnego pomiaru i montażu, oczywiście służymy pomocą oraz do rolet dołączamy instrukcje montażu.


5. Jak można zamówić?

Rolety można zamówić w biurze handlowym firmy, które znajduje się w Bulowicach na ul. Krakowskiej 75 czynne jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Można także umówić się telefonicznie na pomiar i na miejscu u siebie w domu zamówić.


6. Jaki jest termin oczekiwania na zamówione produkty?

Termin oczekiwania uzależniony jest od danego produktu, na rolety materiałowe, żaluzje i moskitiery termin oczekiwania to ok 5 dni roboczych.


7. Jaka jest gwarancja udzielana na sprzedawane towary?

Producent na wszystkie sprzedawane towary udziela gwarancji 12 miesięcy, oczywiście prowadzimy także jest serwis pogwarancyjny oraz naprawy.


8. Czym różnią się poszczególne grupy materiałów ?

Poszczególne grupy materiałów różnią się ceną, która uzależniona jest od grubości, gęstości, ewentualnych wzorów, i różnych funkcji jakie ma dany materiał np. tkaniny podgumowane czy niepalne są droższe.


9. Czy możliwe są przeróbki i naprawy starych rolet, żaluzji ?

Tak, firma prowadzi przeróbki i naprawy starych rolet i żaluzji. Oferujemy naprawy, wymianę materiałów, przeróbki rolet, zwężanie itp. Mamy również w sprzedaży elementy do rolet i żaluzji.


10. Czy mogę dostać wycenę przez telefon lub e-mail?

Oczywiście. Wystarczy zmierzyć swoje okno (sposoby pomiaru podane są w zakładce Porady), następnie wstępnie ustalić jaki system rolet miałby być (pokrótce opisany jest każdy w zakładce Produkty), takie informacje należy przekazać w rozmowie telefonicznej lub w wiadomości mailowej, a my przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę.